Z opozycją totalną najwyraźniej utożsamia się również burmistrz Mińska Mazowieckiego, który wygrał wybory na to stanowisko w 2010 roku, startując z listy KW Platforma Obywatelska RP. Marcin Jakubowski znalazł sposób na walkę z PiS-em,a swoją misją próbuje zarazić społeczeństwo.

Burmistrz wzywa na swoim profilu FB: – Wobec tego całego zła, jakie sączy się na nas z ośrodków „dobrej” zmiany, z telewizji Kurskiego, wobec faszystowskich marszów, pacyfikowania pokojowych demonstracji, ciągłego dzielenia społeczeństwa, poniżania ludzi szczególnie tych „gorszego sortu” czy „gorszej kategorii” pozostaje nam odwrócić ten pisowski biegun zła. Zło dobrem zwyciężaj!

Jakubowski akcję propaguje również na Twitterze i publikując zdjęcia słupów ogłoszeniowych oblepionych stosownymi plakatami, oświadcza z dumą: – Mińsk Mazowiecki rozpoczął wielką kampanię pozytywnej pracy u podstaw.

Tak więc mieszkańcom Mińska Mazowieckiego codziennie przypomina się na ulicach miasta i w mediach społecznościowych, że muszą walczyć z partią rządzącą, bez względu na to czy są przeciwnikami PiS czy zwolennikami.

A skoro mowa o mieszkańcach tego miasta – czy ktoś zadał pytanie burmistrzowi czy plakaty są drukowane z kasy miasta czy z prywatnej kieszeni gorliwego polityka?


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę