Maja Zimnoch robi prawdziwą furorę w świecie mody. Ostatnio modelka uczestniczyła w prestiżowym Paris Fashion Week, prezentując na sobie kolekcje znanych marek Kenzo i Diora. Pomimo młodego wieku z powodzeniem spełnia swoje marzenia o byciu gwiazdą wybiegów. Kim jest polska gwiazda modelingu? Jak wygląda jej praca w czasach epidemii?

Świat mody ciągle podąża za nowymi, młodymi twarzami. Dziewczyny, które od dziecka aspirują do bycia gwiazdami wybiegów spełniają marzenia o globalnej sławie, udaje się to coraz większej ilości Polek. Często słyszymy, że międzynarodowe wybiegi podbija nasza kolejna rodaczka.

Obecnie świat mody podbija Maja Zimnoch. Młoda modelka ma za sobą pokazy mody u boku czołowych projektantów, podpisała także kontrakty z kilkoma agencjami modowymi na całym świecie. Niedawno udało jej się trafić na paryski tydzień mody.

https://www.instagram.com/p/CF64EfzAhIL/?utm_source=ig_web_copy_link

Maja Zimnoch ogromnie cieszy się z występu podczas wydarzenia. W rozmowie z Plejadą, przyznaje, że udział w paryskim tygodniu mody jest „spełnieniem marzeń każdej modelki”.

– To wielka przygoda! Wymagająca i trudna, ale życzyłabym jej każdej dziewczynie, która próbuje swoich sił w modelingu. Porównałabym to do skoku na głęboką wodę. Skoczyłam, mimo że dopiero uczę się pływać. Absolutnie nie żałuję – powiedziała.

https://www.instagram.com/p/CFxkdYngo4X/?utm_source=ig_web_copy_link

Modelka wskazała swych ulubionych projektantów, w których ubraniach pojawiała się na wybiegu.

– Spośród klientów, z którymi miałam przyjemność do tej pory współpracować, najlepiej wspominam dom mody Valentino. Pokaz, w którym miałam zaszczyt iść, był przepiękny i całe doświadczenie było dla mnie magiczne

https://www.instagram.com/p/CF2dUougcBg/?utm_source=ig_web_copy_link

Jak wygląda praca modelki podczas pandemii Covid-19?

Maja Zimnoch opowiedziała jak obecnie wygląda praca przy pokazach mody. Warto przypomnieć, że ze względu na trwającą pandemię koronawirusa branża modowa musiała bardzo mocno zmienić dotychczasowe zasady pracy.

– Zasady bezpieczeństwa są traktowane w modelingu bardzo poważnie. Ekipy za kulisami zostały okrojone do minimum, wszyscy noszą maseczki – również publiczność. Listy gości zaproszonych na pokazy również są zdecydowanie krótsze, niż bywało to w czasach przed pandemią. Zdecydowanie czuję się w pracy bezpieczna i jestem niezmiernie spokojna, że klienci dokładają starań, aby stworzyć bezpieczne warunki pracy dla modelek – powiedziała modelka.

https://www.instagram.com/p/CFSFdk_An8m/?utm_source=ig_web_copy_link

Modelka zapytana jak właściwie trafiła do świata mody, powiedziała, że Maja Zimnoch przyznała, że wszystko zaczęło się… kiedy spacerowała po plaży. Szybko utwierdziła się w przekonaniu, że to właściwa droga dla niej.

-Można powiedzieć, że to kariera w branży wybrała mnie. (śmiech) Scout mojej agencji zaczepił mnie nad morzem, a potem wszystko ruszyło bardzo szybko. (…) Tak naprawdę dopiero zaczynam pracę na wybiegach i jest przede mną mnóstwo nauki. Absolutnie i w przypadku pokazów, i sesji, nie miałam najmniejszych wątpliwości, że to jest „to”. Obecnie jestem świeżo po swojej pierwszej światowej kampanii i zachwyt tą pracą pozostaje niezmienny – powiedziała.

https://www.instagram.com/p/CDWfqCuF40S/?utm_source=ig_web_copy_link

Maja Zimnoch przyznała, że na początku obawiała się, że nie uda jej się pogodzić kariery modelki z nauką lecz jednak się udało, a w rozmowie z Plejadą dodała również, że od zawsze może liczyć na wsparcie swoich bliskich.

– Na samym początku wraz z rodzicami nieco się obawialiśmy, jak będzie to wyglądało, zwłaszcza że nauka jest dla mnie bardzo ważna. Na szczęście jestem osobą zorganizowaną i dostaję mnóstwo wsparcia ze strony bliskich, szkoły i mojej agencji. Bliscy bardzo mnie wspierają i trzymają za mnie kciuki. Na samym początku rodzice i babcia latali ze mną na prace, ponieważ nie mogłam jeszcze podróżować sama ze względu na młody wiek – stwierdziła.

Trzymamy kciuki za karierę w modelingu Mai Zimnoch!

https://www.instagram.com/p/CAdI6kIl0ur/?utm_source=ig_web_copy_link


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!