Były premier RP Donald Tusk swoim wpisem wywołał nie tylko oburzenie wśród internautów. Posypała się lawina komentarzy jego przeciwników ale także i zwolenników. W swoim poście podziękował za wsparcie oraz protesty Polaków. Zaznaczył jednak, że to nie jest koniec.

Już w czwartek (tj.3 sierpnia) Donald Tusk, ma stawić się przed polską prokuraturą w sprawie śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej. W internecie już od kilku dni internauci zachęcają do wzięcia udziału w akcji „hucznego powitania Tuska”, która odbędzie się w dniu przesłuchania Tuska. Właśnie w ten dzień ma odbyć się zaplanowany „Wielki spacer”, który ma głównie na celu skupić przeciwników szefa RE.

– Lubicie spacerować? W czwartek 3. sierpnia będzie ku temu okazja! – nawołują organizatorzy protestu.

Donald Tusk postanowił przerwać milczenie i zaapelować do uczestników.

„Dzięki za wsparcie, ale #WielkiSpacer będzie długi. Zachowajcie siły. Jesteście przyszłością – nie bierzcie na siebie ciężarów przeszłości” – napisał.

Pod wpisem byłego premiera Polski od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak widać, internauci wyraźnie dają do zrozumienia, iż nie puścili w niepamięć tego, czego „dokonał” wcześniej Tusk.

https://twitter.com/FlebusKrzysztof/status/891324820062908416

Inni natomiast wskazywali na braki u obecnie rządzących oraz bronili byłego premiera.

https://twitter.com/Polskawruinie1/status/891328332582850560?

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: ShareInfo.pl

Wydawca strony ShareInfo.pl | Kategoria ogólna