Mocny apel Tuska do Polaków wywołał burzę w sieci!

Były premier RP Donald Tusk swoim wpisem wywołał nie tylko oburzenie wśród internautów. Posypała się lawina komentarzy jego przeciwników ale także i zwolenników. W swoim poście podziękował za wsparcie oraz protesty Polaków. Zaznaczył jednak, że to nie jest koniec.

   

Już w czwartek (tj.3 sierpnia) Donald Tusk, ma stawić się przed polską prokuraturą w sprawie śledztwa dotyczącego katastrofy smoleńskiej. W internecie już od kilku dni internauci zachęcają do wzięcia udziału w akcji „hucznego powitania Tuska”, która odbędzie się w dniu przesłuchania Tuska. Właśnie w ten dzień ma odbyć się zaplanowany „Wielki spacer”, który ma głównie na celu skupić przeciwników szefa RE.

– Lubicie spacerować? W czwartek 3. sierpnia będzie ku temu okazja! – nawołują organizatorzy protestu.

   

Donald Tusk postanowił przerwać milczenie i zaapelować do uczestników.

„Dzięki za wsparcie, ale #WielkiSpacer będzie długi. Zachowajcie siły. Jesteście przyszłością – nie bierzcie na siebie ciężarów przeszłości” – napisał.

   
Zobacz także:  Palikot o wyborcach Dudy: Jeśli ktoś wybiera kretyna na prezydenta, to sam jest kretynem

Pod wpisem byłego premiera Polski od razu pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jak widać, internauci wyraźnie dają do zrozumienia, iż nie puścili w niepamięć tego, czego „dokonał” wcześniej Tusk.

https://twitter.com/FlebusKrzysztof/status/891324820062908416

Inni natomiast wskazywali na braki u obecnie rządzących oraz bronili byłego premiera.

https://twitter.com/Polskawruinie1/status/891328332582850560?

     

Polub ShareInfo.pl na Facebooku: