„Mogliby mieć baldachim”. Zdjęcie marszałków Terleckiego i Kuchcińskiego hitem sieci!

Zdjęcie Marka Kuchcińskiego i Ryszarda Terleckiego w asyście trzech funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej z szablami w dłoniach podbija sieć. Internauci nie mogą się nadziwić, po co politykom aż taka ochrona na terenie Sejmu.

   

„Czy marszałek Kuchciński zawsze w taki sposób przemieszcza się po Sejmie? W asyście trzech funkcjonariuszy Straży Marszałkowskiej z szablami paradnymi? Pytam dla kolegi, zwykłego podatnika…”, napisał na Twitterze Maciej Sonik, starosta krapkowicki, komentując zdjęcie przedstawiające obu marszałków z PiS.

Samorządowiec w kolejnym wpisie zamieścił fotografię z parady w Wielkiej Brytanii. Zasugerował żartobliwie, że tak mogłaby wyglądać „droga marszałka Sejmu do odrzutowca przed wylotem na weekend do domu”. Starosta Krapkowic nawiązał w ten sposób do ostatnich doniesień na temat podróży Kuchcińskiego na weekend do domu rządowym odrzutowcem.

   

Na marszałku Kuchcińskim i wicemarszałku Terleckim suchej nitki nie zostawili też internauci. „Mali ludzie dowartościowują się w taki sposób , przykładem jest J. Kaczyński który nie porusza się bez ochrony 5-6 dryblasów”, napisał jeden z użytkowników Twittera. „Mogliby mieć baldachim”, skomentował inny. „Pisancjum”, skwitował kolejny.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News