Mój tata wylał to na kuchenkę. Byłam w szoku, a teraz sama tak robię

mój tata wylał to na kuchenkę
fot. YouTube screen | Smart Fox

Mój tata wylał to na kuchenkę i po chwili była nieskazitelnie czysta. Kiedy to zobaczyłam, na początku byłam zdezorientowana, ale teraz sama to stosuję i dzielę z innymi. 

REKLAMA

Czyszczenie kuchenki może być dla wielu z nas niezbyt przyjemną czynnością. Plamy, rysy mogą być trudne do usunięcia, ale z trikiem mojego taty stanie się to niesamowicie proste w wykonaniu. Co trzeba zrobić? Sprawdź!

Mój tata wylał to na kuchenkę i zaczęła błyszczeć

Mój tata od zawsze miał niecodzienne triki w zanadrzu. Wykorzystywał zawsze to, co miał pod ręką, a tym razem była to butelka wódki i cytryna. Choć wydawało mi się to na początku absurdalne, kiedy zobaczyłam efekt końcowy, byłam w szoku! Kuchnia indukcyjna błyszczała jak nigdy dotąd.

REKLAMA

Cały trik polega na wrzuceniu do butelki wódki przekrojonej cytryny. Potrząśnij nią, a następnie wylej odrobinę na kuchenkę. Alkohol świetnie radzi sobie z doczyszczeniem tłustych plam na kuchence indukcyjnej. Całość przetrzyj ściereczką z mikrofibry, która nabłyszczy powierzchnię. Kuchenka indukcyjna będzie wyglądać dosłownie jak nowa. Koniecznie wypróbuj ten patent.

Udostępnij: