REKLAMA

Fot.Facebook.com/pisorgpl

– Nie zwalniamy tempa – wdrożono rozwiązania niewymagające ścieżki ustawodawczej; przyjęto lub są procedowane niektóre z przygotowanych ustaw – mówił cytowany przez PAP Mateusz Morawiecki podczas piątkowej konferencji poświęconej programowi Polski Ład.

REKLAMA

Premier zachwalał decyzje swojego rządu dotyczące programu, przekonując, że dzięki niemu Polakom będzie żyło się coraz lepiej. – Polski Ład jest pełen wielu bardzo dobrych dla Polaków programów. Programów, które spełniają nasze marzenia i aspiracje – poinformował.

– Zdecydowaliśmy się na jedną z największych w historii Polski obniżek podatków, jeśli nie największą obniżkę podatków. To pozostawienie w portfelach Polaków 16,5 miliarda zł. To jednocześnie dla 18 milionów Polaków obniżka podatków. I stąd nasze kolejne zobowiązanie – realizowane już teraz – przyjęta przez rząd ustawa w wyniku, której do 30 tys. zł zarobków rocznych, Polacy nie będą płacili podatku – przekonywał Morawiecki.

REKLAMA

Według premiera dzięki Polskiemu Ładowi Polska stanie się „najlepszym miejscem do życia w Europie”.  – Naszym celem jest to, żeby była krajem, w którym aspiracje Polaków, oby jak największe, mogły się spełniać – oznajmił.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA