Morawiecki na pielgrzymce Radia Maryja: Jesteśmy bliżej nieba! (WIDEO)

   

Premier Mateusz Morawiecki wygłosił przemówienie podczas niedzielnej 28. Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja na Jasnej Górze. Szef rządu powiedział do uczestników pielgrzymki m.in. to, że pod rządami Prawa i Sprawiedliwości „jesteśmy na drodze ku lepszej, sprawiedliwej, wielkiej Polsce”.

– Wierzę głęboko, że starając się o lepsze życie każdego człowieka tu na Ziemi – zwłaszcza tu w Polsce – jesteśmy bliżej nieba – podkreślił.

   

Premier podziękował też słuchaczom Radia Maryja i Telewizji Trwam za – jak to ujął – „walkę o lepszą Polskę”. – Dziękuję wszystkim pielgrzymom, że macie odwagę walczyć o Polskę i wstawiać się za naszymi chrześcijańskimi wartościami – zauważył.

– Rdzeniem chrześcijaństwa jest piękne łączenie tradycji i osiągnięć przeszłości z poszukiwaniem nowych dróg. Wybieramy drogę ku silnej Rzeczypospolitej. Droga pośrednia to droga donikąd. Polska musi być jednością pod biało-czerwonym sztandarem. Wierzę, że starając się o lepsze życie każdego, jesteśmy na drodze ku lepszej Polsce. Niech ona będzie naszą latarnią i naszym zwycięstwem – stwierdził Morawiecki.

   

Udostępnij:
     

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę