Fot. Facebook.com/pisorgpl

„Super Express” opublikował w sobotę list Mateusza Morawieckiego do Polaków. Premier wylicza w nim, co znajdzie się w Polskim Ładzie i na co konkretnie mogą liczyć polskie rodziny.

„Wyższe zarobki, bezpieczna przyszłość polskich rodzin, godne emerytury i dobry klimat dla rozwoju polskich firm. To hasła, które przez lata brzmiały jak naiwne marzenia. Dziś wreszcie jesteśmy blisko, by te marzenia stały się rzeczywistością. Polski Ład to nasza droga do budowy państwa dobrobytu. To nasza droga do europejskiego standardu życia”, pisze Morawiecki.

Szef rządu przekonuje, że Polska jest gotowa do odbicia po pandemii i że władza wie, jak można to zrobić. „Wiele razy udowodniliśmy, że skutecznie realizujemy zapowiadane programy. 500+, wyższe świadczenia dla emerytów, obniżka podatków, zerowy PIT dla młodych, obniżka CIT dla przedsiębiorców – wprowadziliśmy nową jakość do polskiej polityki. Dlatego teraz możemy iść krok dalej i budować Polski Ład na mocnych fundamentach”, czytamy w liście Morawieckiego.

„Polski Ład to program, jakiego nie mieliśmy w historii. Polski Ład to zapowiedź dekady rozwoju i szansa na cywilizacyjny awans do pierwszej ligi europejskiej. Nie zmarnujemy jej”, podsumowuje premier.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę