– To jest rewolucja. Rewolucja godności – stwierdził podczas spotkania z wyborcami PiS w Ząbkowicach Śląskich premier Mateusz Morawiecki, podsumowując cztery lata rządów Prawa i Sprawiedliwości. Szef rządu podkreślił, że w przypadku przedłużenia władzy na drugą kadencję partia Jarosława Kaczyńskiego nadal będzie bronić godności państwa, gdyż „Polska jest tego warta, bo jest najważniejsza”.

– Musimy zwyciężyć. Nie oddamy Polski. Polska musi być w naszych, polskich rękach – mówił Morawiecki, zachęcając zwolenników PiS ich do jak największego udziału w wyborach.

– Pociąg do lepszej polskiej przyszłości ruszył do przodu. On się zatrzymuje na kluczowym przystanku 13 października. Trzeba ten bilet do przyszłości, który mamy, skasować. Skasować, zaznaczyć rząd PiS, jako ten, który nas przeprowadzi przez te trudne wody transformacji gospodarczej – mówił Morawiecki.

Szef rządu zauważył przy tym, że PiS, w przeciwieństwie do Platformy Obywatelskiej i innych partii opozycyjnych, kieruje się w polityce najważniejszymi wartościami, czyli wiarygodnością i uczciwością. – Prawo i Sprawiedliwość jest partią, która dotrzymuje słowa – powiedział premier. – Staramy się, żeby Polska z każdym dniem stawała się lepsza i Polska staje się z każdym dniem coraz lepsza – doprecyzował.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!