W sobotę politycy Zjednoczonej Prawicy na czele z prezesem PiS Jarosławem Kaczyńskim przedstawili Polski Ład – nowy społeczno-gospodarczy program, który ma być impulsem rozwojowym po pandemii koronawirusa. Teraz obóz władzy chce przekonać Polaków, że ich propozycja jest dobra i warto ją realizować oraz popierać.

W związku z tym premier Mateusz Morawiecki rusza w Polskę. W poniedziałek ma odwiedzić podkarpackie i lubelskie, by w czasie osobistych spotkań z Polakami przekonywać do Polskiego Ładu.

„Ryki, Lublin, Stalowa Wola i Rzeszów – to niektóre z przystanków na trasie busa, którym będzie jechał premier Mateusz Morawiecki. Jak zapowiadają współpracownicy premiera, będzie to bardzo intensywny dzień, który rozpocznie konferencja prasowa przed siedzibą PiS przy Nowogrodzkiej w Warszawie, a zakończą wieczorne spotkania w Rzeszowie”, pisze portal Interia.

Promocja Polskiego Ładu ma się jednak nie ograniczać do spotkań w terenie, ale mają to być także debaty tematyczne. Na piątek 21 maja zaplanowano pierwsze z takich wydarzeń – debatę o ochronie zdrowia.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat