REKLAMA

fot. Pixabay

Niestety – największy jasnowidz wszech czasów nie ma dla nas dobrych wieści. 2022 rok – według przepowiedni Nostradamusa – wcale nie będzie lepszy niż 2020 i 2021. Czekają nas kolejne wyzwania. Może nawet takie, których doświadczali już nasi dziadkowie i pradziadkowie. Głód, nędza, wojna i zemsta Matki Natury.

REKLAMA

Nostradamus jest uważany za jednego z największych wieszczy, jacy stąpali po Ziemi. Jasnowidzowi udało się przewidzieć, m.in. rządy Hitlera, lądowanie na księżycu czy ataki na WTC z 11 września 2001 roku. Nostradamus odszedł z tego świata ponad pięć wieków temu, jednak pozostawił po sobie całą księgę wizji.

Według jasnowidza (lub, w tym wypadku, CZARNOwidza) 2022 rok przyniesie przebudzenie wielu uśpionych wulkanów, a Matka Natura pokaże swoje bezlitosne oblicze. Czekają nas także potworne trzęsienia ziemi, które odbiorą życie tysięcy osób. Nostradamus wieszczy także wielki głód – żywność ma być tak droga, że ludzi zwyczajnie nie będzie stać na jej zakup.

REKLAMA

Jak wiadomo – głód strasznie oddziałuje na ludzką psychikę. Pewnie dlatego zwieńczeniem mrocznych wizji ma być wielka wojna pomiędzy mocarstwami.

Koniec świata – który nie ma jednak nastąpić w 2022 roku – Nostradamus opisywał, jako uderzenie wielkiej komety lub innego ciała niebieskiego w naszą planetę.

REKLAMA


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA