Młoda rosyjska para była zmuszona przeszukać hałdy odpadów w poszukiwaniu worka z pieniędzmi, który nieopatrznie wyrzucili. W celu jego lokalizacji, przekopali się łącznie przez 12 ton śmieci.

Kilka milionów rubli (jeden milion to około 59 tysięcy złotych) – tyle pieniędzy młoda para otrzymała za sprzedaż mieszkania członkini swojej rodziny. Mężczyzna i kobieta schowali swoje środki do foliowego worka, ale po jakimś czasie pomylili go z workiem na śmieci i przez pomyłkę wyrzucili do kontenera.

Ich wielkie zaskoczenie, kiedy dostrzegli, że dosłownie wyrzucili na śmieci ogromną sumę pieniędzy, spotkało się z niedowierzaniem. Sytuację pogorszył fakt, że odpady zostały już wywiezione na wysypisko, dlatego para bardzo szybko udała się do sortowni.

Sytuacja spotkała się ze sporym zaskoczeniem ze strony pracowników, którzy jednak udostępnili parze możliwość przeszukania sterty odpadów. Na ich szczęście, wśród 12 ton śmieci udało im się odnaleźć torbę z pieniędzmi.

Taki incydent nie jest dla Rosjan czymś zaskakującym. Pracownicy wysypiska w Tiumeni zdradzili, że obywatelom tego kraju stosunkowo często zdarza się wyrzucać cenne lub wartościowe rzeczy. Najczęściej dotyczy to biżuterii, dokumentów, paszportów czy właśnie pieniędzy.

Zobacz również:


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!