– Alternatywą dla nas jest czas przeszły, w którym nic nie można zrobić i wszystko jest niemożliwe. Czas przeszły wzbogacony o wielką ofensywę zła. Musimy odrzucić wielką ofensywę zła – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji PiS w Katowicach. Odniósł się w ten sposób do okresu rządów koalicji PO-PSL oraz do obecnej polityki opozycji.

Kaczyński podkreślił, że polityka PiS przyniosła poprawę sytuacji gospodarczej Polski oraz sprawiła, że ludziom żyje się lepiej. Z tego względu konieczne jest, by rządy jego formacji trwały jak najdłużej, gwarantując dokończenie „dobrej zmiany”.

– Musi trwać dobry czas dla Polski (…). Demokracja przedstawicielska zmusza do myślenia w rytmie parlamentarnych kadencji. Trzeba jednak myśleć na wiele lat do przodu, bo tylko wtedy można mieć realne sukcesy. Nie każdy problem da się rozwiązać w cztery lata. To jest bardzo ważne dlatego, by dobry czas Polski i Polaków trwał. A powinien trwać i musi trwać. Polska jest dla nas wielką wartością, warto być Polakiem – stwierdził Kaczyński.

https://www.facebook.com/pisorgpl/posts/10155985998657132

Zdaniem prezesa PiS, wbrew temu, co mówi Platforma Obywatelska i inne partie opozycyjne, jest jednym z najbardziej demokratycznych państw na świecie.

– Polska musi pozostać wyspą wolności, bo jesteśmy wyspą wolności. Choć niektórzy chcą to zmienić i zakłócić. Jesteśmy wyspą wolności i dlatego jesteśmy tak cenni dla współczesnego świata. Musimy uczynić wszystko, by to trwało. To może trwać tylko w oparciu o sukcesy w innych dziedzinach. Alternatywą jest czas przeszły, w którym nic nie można zrobić i wszystko jest niemożliwe. Czas przeszły wzbogacony o wielką ofensywę zła. Musimy odrzucić wielką ofensywę zła – zapowiedział.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat