„Musimy odrzucić wielką ofensywę zła”. Kaczyński chce rządzić przez wiele lat!

– Alternatywą dla nas jest czas przeszły, w którym nic nie można zrobić i wszystko jest niemożliwe. Czas przeszły wzbogacony o wielką ofensywę zła. Musimy odrzucić wielką ofensywę zła – powiedział prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas konwencji PiS w Katowicach. Odniósł się w ten sposób do okresu rządów koalicji PO-PSL oraz do obecnej polityki opozycji.

Kaczyński podkreślił, że polityka PiS przyniosła poprawę sytuacji gospodarczej Polski oraz sprawiła, że ludziom żyje się lepiej. Z tego względu konieczne jest, by rządy jego formacji trwały jak najdłużej, gwarantując dokończenie „dobrej zmiany”.

– Musi trwać dobry czas dla Polski (…). Demokracja przedstawicielska zmusza do myślenia w rytmie parlamentarnych kadencji. Trzeba jednak myśleć na wiele lat do przodu, bo tylko wtedy można mieć realne sukcesy. Nie każdy problem da się rozwiązać w cztery lata. To jest bardzo ważne dlatego, by dobry czas Polski i Polaków trwał. A powinien trwać i musi trwać. Polska jest dla nas wielką wartością, warto być Polakiem – stwierdził Kaczyński.

🇵🇱 Dobra zmiana musi być kontynuowana. Ze wszystkich stron słyszeliśmy, że „nie ma i nie będzie”. Dziś wiemy, że można…

Opublikowany przez Prawo i Sprawiedliwość Sobota, 6 lipca 2019

Zdaniem prezesa PiS, wbrew temu, co mówi Platforma Obywatelska i inne partie opozycyjne, jest jednym z najbardziej demokratycznych państw na świecie.

– Polska musi pozostać wyspą wolności, bo jesteśmy wyspą wolności. Choć niektórzy chcą to zmienić i zakłócić. Jesteśmy wyspą wolności i dlatego jesteśmy tak cenni dla współczesnego świata. Musimy uczynić wszystko, by to trwało. To może trwać tylko w oparciu o sukcesy w innych dziedzinach. Alternatywą jest czas przeszły, w którym nic nie można zrobić i wszystko jest niemożliwe. Czas przeszły wzbogacony o wielką ofensywę zła. Musimy odrzucić wielką ofensywę zła – zapowiedział.

Komentarze

Czytaj także:  Hołownia zbiera śmieci. Podczas godzinnego spaceru po lesie znalazł ponad 50 kg odpadów
Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.