Jarosław Kaczyński napisał list otwarty do wszystkich Polaków. Prezes PiS dziękuje w nim wyborcom PiS za głosy, dzięki którym partia wygrała wybory Parlamentu Europejskiego, i jednocześnie apeluje o poparcie w jesiennych wyborach do Sejmu i Senatu.

Prezes PiS podkreśla w liście, że choć zwycięstwo w ostatnich wyborach było ważne, to jest już przeszłością. „Teraz czekają nas jesienne wybory do Sejmu i Senatu. To w nich rozstrzygać się będzie przyszłość naszej Ojczyzny oraz dalsze losy dobrej zmiany”, przekonuje Kaczyński i zaznacza: „Musimy uzyskać większość bezwzględną”.

Jak wyjaśnia szef partii rządzącej, warunkiem kontynuowania i rozszerzania dobrej zmiany jest jeszcze mocniejsze wsparcie dla jego obozu politycznego, w związku z czym PiS musi odnieść w październiku zdecydowane zwycięstwo.

„Dlatego już dziś pragnę Państwa prosić, byście jesienią jeszcze tłumniej udali się do urn wyborczych i oddali jeszcze większą liczbę głosów na Prawo i Sprawiedliwość, a także jeszcze mocniej wspierali podczas kampanii wyborczej naszych kandydatów”, apeluje w liście Jarosław Kaczyński.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę