Zaskakujący rezultat złego samopoczucia miał miejsce w przypadku amerykanki, Dannette Giltz. Kobieta urodziła trojaczki, jednak jak sama zadeklarowała, była tym faktem zaskoczona, ponieważ nie odczuwała żadnych dolegliwości związanych z ciążą.

Agencja Associated Press przekazała historię amerykanki, która trafiła do szpitala i podejrzewała, iż ma kamienie nerkowe. Dannette Giltz w przeszłości chorowała już na tego typu schorzenie i kiedy wrócił do niej ból brzucha, była przekonana, że ponownie ma z nimi problemy.

Co ciekawe, kiedy lekarz zaczął się nią opiekować, okazało się, że.. kobieta zaczyna rodzić. Było to dla niej duży sozk, ponieważ nie miała pojęcia, że jest w ciąży. To jednak nie był koniec zaskakujących informacji – lekarze po chwili przekazali jej, że na świat najprawdopodobniej przyjdą bliźnięta. Tak również się nie stało, ponieważ już w trakcie porodu wyszło na jaw, że amerykanka stała się matką trojaczków.

Cała trójka dzieci – Blaze, Gypsy i Nikki przyszła na świat w przeciągu czterech minut. Kobieta swoją historią podzieliła się na Facebooku, przyznając przy tym, że była w wielkim szoku, kiedy okazało się, że jest w ciąży. Amerykanka dodała, że jej zdziwienie wynikało z faktu, iż nie odczuwała żadnych porannych mdłości, a ponadto nie czuła w swoim brzuchu żadnych ruchów dzieci.

Niespodziewany poród trojaczków spowodował, że Dannette i jej mąż Austin nie byli przygotowani do powiększenia swojej rodziny o kolejne dzieci (wcześniej mieli dwójkę w wielu szkolnym). Z tego powodu ich znajomi zorganizowali na Facebooku zbiórkę pieniędzy.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę