fot. Pixabay

Był sławną gwiazdą stand-upu. O pieniądze na emeryturę raczej się nie martwił, ale niestety nie było mu dane jej dożyć. Nick Nemeroff zmarł nagle w wieku 32 lat. Jaka była przyczyna śmierci znanego komika?

Jak podaje „Planeta” zmarł Nick Nemeroff – znany kanadyjski komik, który podbił sceny zarówno Kanady, jak i Stanów Zjednoczonych. To kolejna w ostatnim czasie przedwczesna śmierć i kolejny smutny czas żałoby dla rodzin i fanów artysty. Miał zaledwie 32 lata. Przyczyna śmierci nie jest znana.

Informacja o jego odejściu pojawiła się w jego oficjalnych mediach społecznościowych – na Twitterze oraz na Instagramie.

„Z głębokim smutkiem zawiadamiamy o nagłym odejściu naszego ukochanego Nicka Nemeroffa” – poinformowała rodzina komika w mediach społecznościowych.

Kim był Nick Nemeroff? Podbił sceny Kanady i USA

Nick Nemeroff urodził się w 1990 roku w Toronto. Na stałe zamieszkiwał w Montrealu. W ostatnich latach rozwijał się, jako komik. Jego specjalizacją był stand-up comedy, dzięki któremu Nemeroff zdobył ogromną popularność i zrobił wielką karierę. Miał wielu fanów w Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych. Później ruszył na komediowy podbój innych krajów. W 2021 roku zdobył nominację do Grammy, w 2020 do nagrody Juno.

„Nick poświęcił się stand-upowi z ogromną determinacją, co przyniosło niesamowite rezultaty” – wspominali pogrążeni w żałobie członkowie rodziny Nemeroffa.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę