Nagrano kłótnię posłanek opozycji. „Nie Kamila, nie jesteś tu sama! Nie!” (WIDEO)

REKLAMA

TVP Info nagrało rozmowy posłów opozycji podczas przerwy w obradach sejmowej komisji sprawiedliwości. W pierwszej jeden z posłów pyta: „Robimy jaja czy nie?”.

 – Skoro wszystko mamy uchylać i nie procedować nad tym, no to bądźmy konsekwentni – odpowiedziała mu posłanka. Później ten sam polityk mówi, że „uchylanie wszystkiego” jest „takie kodziarskie”. – Dopóki nie mamy jakiejś innej strategii wspólnej, to trzymajmy się tej, którą mamy. Nie robimy jaj i nie pracujemy nad projektem, bo jesteśmy za odrzuceniem go w całości – taką odpowiedź dostał poseł. Polityk pyta natomiast, czy w związku z tym są za odrzuceniem preambuły. Ta odpowiada mu: „Nie, żadnej preambuły, bo żadnej ustawy nie chcemy”

REKLAMA

Kolejne rozmowa na nagraniu to kłótnia pomiędzy posłankami Koalicji Obywatelskiej. Kamilą Gasiuk-Pihowicz z KO a Magdaleną Filiks. Na filmie słychać jak była liderka KOD mówi do swojej klubowej koleżanki: „Ja zgłaszam wniosek formalny, który był ustalany między sobą, a ty mi piszesz SMS-a, że ja skończyłam dyskusję. Nie Kamila, nie jesteś tu sama! Nie!”. Gasiuk-Pihowicz odpowiada, że złożyła wniosek o odrzucenie. „I bardzo dobrze. I go ustaliliśmy, bo jesteśmy tu zespołem, prawie się nam udało” – powiedziała Filiks.

Spraw, by powstawało więcej takich artykułów!

Podziękuj za artykuł

Udostępnij: