Mieszkaniec Sanoka zauważył na niebie coś niespotykanego. Pan Leszek natychmiast postanowił nagrać nietypowe zjawisko. – Na początku myślałem, że to samolot lub gwiazda, ale po zbliżeniu obiektyw kamery pokazał coś zupełnie innego. Pierwszy raz w życiu widziałem taki obiekt – poinformował portal Esanok.pl.

Każdy z nas na pewno w swoim życiu słyszał niestworzone historie o kosmitach, ale także całkiem wiarygodne relacje dotyczące UFO. Nie każdy ma jednak szansę nagrać takie zjawisko. Początkowo Pan Leszek nawet nie brał pod uwagę tego, że to może być jakieś nietypowe zjawisko.

Gdy jednak przyjrzał się obiektowi bardziej uważnie i pojrzał na niego przez obiektyw aparatu, uzmysłowił sobie, że to co widzi z niczym mu się nie kojarzy. – Moim zdaniem to UFO, czyli niezidentyfikowany obiekt latający. Nagranie wideo to potwierdza – mówił rozmawiając z lokalnym serwisem internetowym. Aby jednak nie być gołosłownym, upublicznił zapis wideo trwający ponad godzinę. Autor nagrania dodaje, że obiekt nie tylko się przemieszczał, ale także zmieniał kształty i barwy.

Wielu z nas na pewno sceptycznie będzie podchodzić do takich historii, ale nagranie na pewno warto zobaczyć.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę