Thylane Blondeau to dziewczynka o niesamowitej urodzie. Pierwsze modowe zdjęcia miała już w wieku 4 lat i porównywano ją wtedy do pięknej brytyjskiej modelki Kate Moss. Jej uroda hipnotyzuje fotografów, a także jej obserwujących! Jak wygląda teraz najpiękniejsza dziewczynka na świecie?

Thylane Blondeau zaistniała w świecie modelingu już dekadę temu. Wtedy wówczas nazwano ją najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Dotychczasowe życie dziesięcioletniej dziewczynki bardzo mocno się zmieniło. Brała ona udział m.in. w sesje fotograficznych, kampaniach reklamowych. Nowe propozycje współpracy pojawiały się u managerów młodej modelki praktycznie codziennie.

Minęło wiele lat odkąd okrzyknięto młodziutką modelkę najpiękniejszym dzieckiem świata. Francuska piękność nadal zachwyca swoją niepowtarzalną urodą. Blondeau nie zrezygnowała ze świata modelingu. Aktywna jest w social mediach, a jej zdjęcia są uwielbiane przez obserwujących z całego świata.

Jesteście ciekawi, jak modelka wygląda teraz? Dziewiętnastolatka lubi zmieniać swój wizerunek, ale piękne rysy twarzy nadal wzbudzają podziw!


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę