REKLAMA

REKLAMA

Thylane Blondeau to dziewczynka o niesamowitej urodzie. Pierwsze modowe zdjęcia miała już w wieku 4 lat i porównywano ją wtedy do pięknej brytyjskiej modelki Kate Moss. Jej uroda hipnotyzuje fotografów, a także jej obserwujących! Jak wygląda teraz najpiękniejsza dziewczynka na świecie?

Thylane Blondeau zaistniała w świecie modelingu już dekadę temu. Wtedy wówczas nazwano ją najpiękniejszym dzieckiem na świecie. Dotychczasowe życie dziesięcioletniej dziewczynki bardzo mocno się zmieniło. Brała ona udział m.in. w sesje fotograficznych, kampaniach reklamowych. Nowe propozycje współpracy pojawiały się u managerów młodej modelki praktycznie codziennie.

REKLAMA

REKLAMA

Minęło wiele lat odkąd okrzyknięto młodziutką modelkę najpiękniejszym dzieckiem świata. Francuska piękność nadal zachwyca swoją niepowtarzalną urodą. Blondeau nie zrezygnowała ze świata modelingu. Aktywna jest w social mediach, a jej zdjęcia są uwielbiane przez obserwujących z całego świata.

Jesteście ciekawi, jak modelka wygląda teraz? Dziewiętnastolatka lubi zmieniać swój wizerunek, ale piękne rysy twarzy nadal wzbudzają podziw!

REKLAMA