„Najprzystojniejszy aktor obecnych czasów”. Fanki zachwycone okładką z Maciejem Musiałem

Kariera znanego aktora młodego pokolenia Macieja Musiała nabiera tempa. Znany z seriali „Ojciec Mateusz” i „Rodzinka.pl” gwiazdor stawia na kształcenie oraz doskonalenie swoich umiejętności i wciąż otrzymuje nowe propozycje.

   

Aktor ukończył studia w szkole teatralnej w Krakowie. Jest pomysłodawcą i producentem wykonawczym pierwszego polskiego serialu Netflixa „1983”, w którym zagrał jedną z głównych ról. Grał także w filmie „Mój biegun”.

W tym roku Musiał został także dostrzeżony przez „Forbes” i, jak podaje Wikipedia, znalazł się na europejskiej liście tego magazynu „30 Under 30” w kategorii „Rozrywka”. Obecnie możemy natomiast Macieja Musiała oglądać w roli Sir Lazlo w produkcji „Wiedźmin”.

   

https://www.instagram.com/p/B6SgN4clXax/

Dzięki dynamicznie rozwijającej się karierze Musiał trafił ostatnio na okładkę magazynu „Logo”. Pod okładkowym zdjęciem gwiazdora pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy. „Najprzystojniejszy aktor obecnych czasów”, napisała jedna z fanek. „Przystojniak”, dodała inna. „Mężczyzna przyszłości”, stwierdził Marcin Gortat.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

→ Obserwuj ShareInfo.pl w Google News