Nałóż to na uszczelki w łazience
YouTube screen | Smart Fox

Nałóż to na uszczelki w łazience, a będą jak nowe. Dzięki prostej sztuczce szybko pozbędziesz się nieestetycznej i niezdrowej pleśni. Koniecznie sprawdź na czym polega ten trik.

Uszczelki w łazience najczęściej znajdują się przy zlewie, wannie i kabinie prysznicowej. Na ich powierzchni często zbiera się pleśń, która jest wynikiem wilgoci. Dlatego bardzo ważne jest wysuszenie tych miejsc, aby skutecznie zapobiec pojawianiu się brzydkich plam. Ale jeśli już są, to na szczęście nie musimy szorować pleśni godzinami bez efektu. Wystarczy, że zastosujemy pewien genialny patent.

Nałóż to na uszczelki w łazience. Efekty będą widoczne po kilku minutach

Jeśli masz niepotrzebne ściereczki to potnij je w grubsze paski. Jeśli nie masz to możesz użyć ręczników papierowych. W miseczce wymieszaj trzy składniki: 1 łyżka wybielającej pasty do zębów, 1/4 szklanki octu oraz 3 łyżki sody oczyszczonej.

Tak przygotowaną pastą wysmaruj paski ze ściereczek lub ręcznik papierowy, a następnie nałóż je na zabrudzone uszczelki – dociśnij mocno by nie odchodziły. Pozostaw tak na kilka minut, a potem weź zużytą szczoteczkę do zębów i kilka razy wyszoruj uszczelki.

Brud i pleśń będzie znikać w oczach, a wszystko to dzięki składnikom zawartym w mieszance. To niezwykle skuteczny sposób, by profilaktycznie zapobiegać powstawaniu plam i pleśni. Spróbuj też rewelacyjnego sposobu na czystą wannę w kilka minut. Pisaliśmy o tym tutaj.

Udostępnij:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę