nauczycielka
Fot: Miami Dade Corrections and Rehabilitation

To historia powtarzająca się co jakiś czas. W niektórych przypadkach zakończona happy-endem – tak jak to było z obecnym prezydentem Francji i jego żoną, 30 lat starszą nauczycielką, z którą zaczął obcować jeszcze za czasów szkolnych. W większości kończy się jednak długoletnim więzieniem i tak też było teraz.

31-letnia nauczycielka zakochała się w swoim 14-letni uczniu. Brittiny Lopez-Murray była nauczycielką zajęć z teatru, na które uczęszczał 14-latek. Zaczęło się od wymiany SMS-ów, przez stopniowy flirt, aż do intymnych zbliżeń, do których dochodziło w samochodzie kobiety. Lopez-Murray oraz 14-letni uczeń wypracowali sobie pewien rytuał. Kobieta odbierała nieletniego z zajęć koszykówki, po czym uprawiała z nim seks w swoim samochodzie.

Tajemniczy „romans” wyszedł na światło dzienne po tym, jak siostra 14-latka przeszukała jego telefon – podejrzewała, że coś przed nią ukrywa. Tam znalazła SMS-y o erotycznej treści oraz nagie zdjęcia nauczycielki. 31-latka zachęcała także 14-latka do wysyłania jej jego nagich zdjęć – co robił. Siostra nastolatka powiedziała o wszystkich ojcu.

Amerykańskie służby poinformowały już, że kobieta została aresztowana. Otrzymała zarzuty molestowania, naruszenia nietykalności cielesnej oraz współżycia seksualnego z dzieckiem. W szkole pracowała od 4 lat. Została z niej oczywiście wyrzucona.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę