Grupa warszawskich nauczycielek podczas strajku postanowiła zamówić pizzę. Restauracja, która realizowała zamówienie napisała swoją wiadomość na kartce z potwierdzeniem, która wywołała u kobiet niemałe zdziwienie.

Od wczoraj Związek Nauczycielstwa Polskiego i Forum Związków Zawodowych realizuje swój plan w postaci strajków w znacznej ilości placówek w Polsce. Udział w nich biorą również przedstawiciele oświatowej Solidarności z województw śląskiego, dolnośląskiego, kujawsko-pomorskiego, wielkopolskiego, warmińsko-mazurskiego i pomorskiego.

Temat strajku jest obecnie najgłośniejszą sprawą omawianą we wszelkich mediach. Protestujący nauczyciele otrzymują wyrazy wsparcia niemal z każdej strony, ale spotykają się także z przeciwnikami, którzy wytykają im ilość godzin, jakie mają do przepracowania w ciągu tygodnia i inne świadczenia, działające na ich korzyść.

Dziś w sieci pojawiła się historia strajkujących nauczycielek z Warszawy. Zamówiły one pizzę w jednej ze stołecznych restauracji i jak się okazało.. nie musiały za nią płacić. Na potwierdzeniu zamówienia pracownicy pizzerii napisali, że popierają działania nauczycieli, a pizza jest dla nich prezentem.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę