Nie czyszczę szczotką toalety
fot. screen Youtube / The Clean Loft

Nie czyszczę szczotką toalety. Stosuję zupełnie inną metodę, dzięki której nie muszę szorować toalety szczotką. Zobacz o co chodzi w tym patencie.

Toaleta to jedno z najmniej przyjemnych miejsc do sprzątania. Ale istnieje pewien prosty trik, który sprawia, że toaleta będzie błyszczeć jak nowa bez konieczności użycia szczotki. Wystarczy zastosować 1 produkt.

Nie czyszczę szczotką toalety. Stosuję genialny patent i jest jak nowa

Tradycyjnie czyszczenie toalety wiąże się zazwyczaj z użyciem szczotki, która może pryskać na inne powierzchnie łazienki. Z pomocą przychodzi wybielacz do ubrań! Okazuje się, że nie tylko usuwa plamy i nieprzyjemne zapachy, ale także wybiela i dezynfekuje toaletę.

Czyszczenie toalety wybielaczem. Sposób, który nie wymaga używania szczotki

Na początku przygotuj mieszankę z wybielacza. Potrzebujesz około 1/4 szklanki wybielacza oraz 1-2 litrów wody. Możesz również dodać kilka kropli płynu do naczyń, aby uzyskać dodatkowe działanie. Wymieszaj, a potem wlej do toalety. Staraj się pokryć wszystkie najbardziej zabrudzone powierzchnie, nie zapominaj o żadnym zakamarku. Opuść klapę i pozostaw tak na całą noc. Dłuższy kontakt z wybielaczem pozwoli bardziej skutecznie usunąć plamy, osady i bakterie. Wybielacz możesz kupić za ok. 5 zł klikając tutaj.

Następnego dnia spłukuj wodę w toalecie normalnie. Niemal natychmiast zauważysz niesamowitą różnicę w czystości i białości toalety. Przy użyciu tej metody unikniemy uciążliwego czyszczenia szczotką i spędzania nad toaletą dłuższego czasu. Wybielacz działa skutecznie, a jednocześnie jest łatwo dostępny i tani. Musimy jednak pamiętać o zasadach ostrożności – wybielacz nie może mieć kontaktu z innymi środkami czyszczącymi, zwłaszcza z amoniakiem. Takie połączenie może wydzielać niebezpieczne opary.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę