Zrób to ze szczotką toaletową
fot. screen Youtube / Smart Fox

Zrób to ze szczotką toaletową po każdym użyciu. Będziesz zaskoczony efektami. Wypróbuj jeden raz, a już zawsze będziesz tak robić.

Codzienne porządki w łazience mogą wydawać się rutynowym obowiązkiem, ale czy zdajesz sobie sprawę, że niewielka czynność, którą wykonasz po każdym użyciu, może znacznie wpłynąć na higienę i czystość tego pomieszczenia? Tak, mowa o używaniu szczotki toaletowej po każdym skorzystaniu z toalety. To prosty trik doświadczonej sprzątaczki, który może zapobiec nagromadzeniu się brudu i bakterii, a także ułatwić późniejsze sprzątanie.

Zrób to ze szczotką toaletową po każdym użyciu. Patent, który musi poznać każdy

Wprowadzenie tego prostego triku do codziennego rytuału może znacznie poprawić higienę i czystość łazienki. Unikniesz nagromadzenia brudu i bakterii. Dbanie o higienę łazienki to także dbanie o swoje zdrowie i bliskich. Patent polega na umieszczeniu szczotki pomiędzy toaletą, a deską sedesową. Dzięki temu szybko wyschnie, a to jest ważne, ponieważ jeśli jej nie wysuszymy, namnożą sią drobnoustroje. Warto o tym pamiętać oraz czyścić szczotkę regularnie.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!