„Nie dajcie im szans 21 października!”. PiS uderza w PO spotem wyborczym! (WIDEO)

REKLAMA

Negatywna kampania wyborcza przybiera na sile. Politycy wytykają sobie wzajemnie niespełnione obietnice i punktują błędy konkurencji. Prawo i Sprawiedliwość w swoim najnowszym spocie zarzuca partii Grzegorza Schetyny, że ta oszukała Polaków, podnosząc w 2013 roku wiek emerytalny.

W klipie wykorzystano wypowiedzi polityków PO, którzy najpierw deklarują, że nie podniosą wieku emerytalnego dla kobiet i mężczyzn, a następnie stopniowo zmieniają retorykę, by w końcu go podwyższyć do 67 roku życia.

W materiale opublikowanym przez PiS widzimy polityków – byłego prezydenta Bronisława Komorowskiego, byłego wicepremiera i ministra finansów Jacka Rostowskiego oraz szefa PO Grzegorza Schetynę – którzy pierwotnie twierdzą, że wiek emerytalny pozostanie bez zmian, a później zmieniają zdanie.

REKLAMA

Spot wyborczy PiS został opublikowany w środę na profilu Prawa i Sprawiedliwości na Twitterze. „Zobaczcie #PusteObietnice Platformy Obywatelskiej! Nie dajcie im szans 21 października!”, czytamy we wpisie zachęcającym do oglądania i promowania klipu.

Podziel się: