„Nie może nas zabraknąć na ulicach Warszawy”. Związkowcy z „Solidarności” wezmą udział w Marszu Niepodległości!

NSZZ „Solidarność” będzie oficjalnie uczestniczyć w warszawskim Marszu Niepodległości, który co roku organizują narodowcy. Udział związkowców w wydarzeniu ma być jednym z elementów obchodów ogłoszonego przez Związek „Roku Solidarności dla Niepodległej”.

   

– „Solidarność” była zwieńczeniem polskiej drogi do wolności, dlatego 11 listopada nie może nas zabraknąć na ulicach Warszawy – powiedział przewodniczący Piotr Duda.

Informację tę również podał w mediach społecznościowych Robert Bąkiewicz, prezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. „Mogę z radością potwierdzić, że 11.11 w Marszu Niepodległości licznie udział weźmie NSZZ Solidarność”, napisał na Twitterze. „Jak co roku oddolnie łączymy wszystkie opcje społeczne, które utożsamiają się z ideą niepodległego państwa polskiego”, dodał Bąkiewicz.

   

Przyjazd na organizowany przez środowiska narodowe marsz planują związkowcy z całej Polski. Taką informację, jak ustalił portal Media Narodowe, mieli otrzymać od nich organizatorzy. W marszu ma uczestniczyć także przewodniczący NSZZ „Solidarność” Piotr Duda.

     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News