Nie żyje gwiazda zespołu disco polo. Smutne wieści dla fanów

żałoba
fot. Pixabay

To smutna chwila dla fanów Disco Polo i muzyki tanecznej. Na fanpage’u zespołu Mr Sebii potwierdzono straszną informację o śmierci ich akordeonisty – Ireneusza Mielczarka. Artysta w karierze solowej był znany fanom także, jako Piękny Maniek.

REKLAMA

Smutne wieści zostały już finalnie potwierdzone – Piękny Maniek zmarł nagle w piątkowy poranek. Ireneusz Mielczarek jest znany z wielu rozchwytywanych hitów zespołu Mr Sebii, który współtworzył i udzielał mu swojego kunsztu muzycznego. Był współtwórcą takich przebojów, jak „Zatańcz moja miła” czy „Cipuleńka”.

„Dzisiejszy poranek był dla nas szokiem. Nasz wieloletni przyjaciel, kolega, członek zespołu, najlepszy akordeonista, współautor ostatniej nowości „Zatańcz moja miła” , znany z serialu „Wesele z Piekła rodem” nie żyje. Ireneusz Mariusz Milczarek (Piękny Maniek) zmarł nagle dziś rano. Pozostawił smutek i tęsknotę. Mariusz już nie zagramy razem więcej koncertów, nie nagramy zaplanowanych piosenek. Wszystko szlak trafił. Niech tańczą Tobie teraz aniołowie jak śpiewasz z nami w naszej wspólnej piosence. Nigdy Cię nie zapomnimy. Wyrazy współczucia dla najbliższych” – przekazali na Facebooku członkowie zespołu Mr Sebii. (pisownia oryginalna)

Przyczyna śmierci akordeonisty nie jest znana. Według „Super Expressu”, muzyk w ostatnim czasie wyglądał bardzo dobrze i nic nie wskazywało na to, że mógłby skarżyć się na swoje zdrowie. Los zdecydował jednak inaczej.

REKLAMA