fot. Pixabay

Niemiecka agencja modelingowa „Modelwerk” podzieliła się publicznie tragiczną wiadomością. Nie żyje słynna polska modelka. Dożyła zaledwie 31 lat. Kobieta miała na swoim koncie współpracę z najpopularniejszymi na świecie projektantami mody. Jej wizerunek można było podziwiać, m.in. na okładkach Vogue.

Agnes Sokołowska urodziła się w 1990 roku. Na stałe zamieszkiwała w Niemczech, w Hamburgu. Była związana z popularną tam agencją modelek „Modelwerk”. Na przestrzeni swojego życia współpracowała z najlepszymi projektantami i domami mody. Polka gościła na wybiegach, m.in. Alexandra Wanga, Thoma Browna, a także Philippa Pleina. Ponadto współpracowała z Givenchy oraz Yves Saint Laurent.

„Żadne słowa nie są w stanie opisać bólu, który czujemy. Nasza ukochana Agnes Sokołowska przeniosła się do lepszego miejsca. Byłaś dla nas jak najlepsza przyjaciółka i będzie nam Ciebie bardzo brakowało. Zawsze będziesz zajmowała szczególne miejsce w naszych sercach. Już za tobą tęsknimy. Spoczywaj w pokoju” – pisze na swojej stronie internetowej agencja Modelwerk.

Zdjęcia z jej wizerunkiem nie raz pojawiały się na okładkach „Vogue”, „Elle”, „Marie Claire” i „Harper’s Bazaar”.

fot. Instagram

Wzruszające pożegnanie napisał na Instagramie także DJ Toby Dee, który był bliskim przyjacielem modelki.

„Nie mogę znaleźć właściwych słów, ale czas przerwać milczenie, ponieważ nie możemy uciec od okropnej prawdy i to nie byłoby również fair wobec ciebie. Wciąż nie mogę uwierzyć, że ten koszmar się ziścił. Odeszłaś” – napisał.

„Jestem z ciebie taki dumny i zawsze będziesz dla mnie wielką inspiracją” – dodawał.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę