tancerz
fot. screen Youtube / JastrzabPost

Nie żyje tancerz Żora Korolyov. Znany był przede wszystkim z programu „Taniec z gwiazdami”. Jak nieoficjalnie podał „Super Express”, przyczyną jego śmierci było zapalenie mięśnia sercowego.

REKLAMA

Żora Korolyov był popularnym tancerzem, młodzieżowym mistrzem Polski oraz reprezentantem Polski na mistrzostwach świata. Był także trenerem w programie „Taniec z gwiazdami”. Uczestniczył w TVN oraz w Polsacie.

O śmierci tancerza poinformowała w nocy jego partnerka Ewelina Bator. „Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to co się stało potrzebuje ciszy…” – napisała.

REKLAMA

„Super Express” nieoficjalnie dowiedział się, że przyczyną nagłej śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego. „Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł” – informuje tabloid.