Niebezpiecznie w Lesznie! Kierowca Porsche pobił pieszą i chciał ją przejechać!

Na pasach w centrum Leszna doszło do niebezpiecznej sytuacji. Kierowca, który poruszał się autem marki Porsche, pobił pieszą! To nie koniec – później próbował ją przejechać, a na końcu uciekł. Poszukuje go policja.

O całej sytuacji poinformował portal leszno.naszemiastop.pl. Jak podano, kierowca Porsche Panamera wysiadł z auta i uderzył kobietę. Do sytuacji doszło we wtorek w centrum miasta. Sama poszkodowana zeznała, że do zdarzenia doszło około godziny 14, niespodziewanie. Kobieta przechodziła przez pasy przy Alejach Krasińskiego. Wtedy kierowca wysiadł ze swojego samochodu, podszedł do niej i uderzył w twarz. Świadek podaje, że napastnik uderzył nie otwartą dłonią, a nasadą dłoni. Świadek podaje też, że miał to być silny cios dorosłego mężczyzny.

Czytaj także:  Suski: Zjednoczonej Prawicy już nie ma. Nasi byli koalicjanci powinni pakować już biurka

Po tym, jak mężczyzna uderzył kobietę, ta oparła się o maskę porsche i krzyczała, że nie da mu odjechać. Napastnik jednak ruszył, odepchnął kobietę samochodem. Jest poszukiwany przez policję, prawdopodobnie uciekł w stronę Poznania. Wiadomo, że mężczyzna jechał czarnym Porsche Panamera. Numer rejestracyjny zaczyna się od liter DWR.

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.