Pixabay.com

Do dantejskich scen doszło na pokładzie samolotu linii Qatar Airways. Jedna z pasażerek w trakcie lotu odkryła, że jej mąż ją zdradza, w efekcie czego rzuciła się na niego z pięściami. W rezultacie całego zamieszania konieczne było awaryjne lądowanie.

O sytuacji poinformowała brytyjska stacja Sky News. Jedna z pasażerek miała dostać się do telefonu swojego męża, wykorzystując do tego odcisk jego palca. Sam mężczyzna nie był niczego świadomy, ponieważ zdrzemnął się.

Podczas przeglądania telefonu kobieta znalazła dowody na to, że jej mężczyzna dopuszczał się zdrady. Na efekt nie trzeba było długo czekać – kobieta wpadła w furię i zaczęła okładać partnera pięściami.

Próbujące uspokoić sytuację stewardessy chciały odciągnąć kobietę od męża, jednak ich próby spełzły na niczym. Z uwagi na przepisy związane z bezpieczeństwem załoga podjęła decyzję o awaryjnym lądowaniu na lotnisku w mieście Chennai w Indiach.

Małżonkowie i ich dziecko zostali usunięci z pokładu maszyny. Co więcej, na lotnisku w Indiach okazało się, że kobieta znajdowała się pod wpływem alkoholu. Policja nie została wezwana. Po wytrzeźwieniu pozwolono kobiecie wsiąść na pokład innego samolotu.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę