Elektryzujące się ubrania
YouTube | The Style CoachTM

Ubrania, które mocno się elektryzują to problem, który przytrafił się praktycznie każdemu. Szczególnie teraz, w okresie jesienno-zimowym, mocno się on nasila. Nie da się ukryć, że strzelanie prądem czy wreszcie nieestetyczne puszenie się naszych włosów mogą dość mocno irytować. Jak zatem pozbyć się problemu elektryzujących się ubrań raz, a skutecznie?

Niecodzienny sposób

Istnieje sposób, który bardzo szybko pomoże nam uporać się ze wspomnianym problemem. Co więcej, jest on niezwykle tani i prosty w wykonaniu, a niezbędny przedmiot na pewno mamy w naszym domu.

Z pomocą przychodzi nam bowiem folia aluminiowa. Formujemy z niej kulki, których średnica będzie mieć około 6 – 7 centymetrów. 5 takich kulek wrzucamy do bębna naszej pralki lub suszarki, w której wcześniej umieściliśmy ubrania. Następnie włączamy program, którego używamy na co dzień.

Zadziałają jak płyn do zmiękczania tkanin

Kulki z folii aluminiowej zbiorą ładunek z naszych ubrań, a te nie będą się już więcej elektryzować. Co więcej, aluminiowe kulki zmiękczą nasze ubrania i możemy je stosować wielokrotnie.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę