Niemcy. Polak zaginął w tajemniczych okolicznościach. Rodzina prosi o pomoc

W Niemczech zaginął 43-letni Paweł Szymonik. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach
fot. Facebook/ Zaginieni /vermisst

Niemieckie służby poszukują Polaka, który zaginął w drugiej połowie grudnia 2022 roku. Wcześniej w tym samym miesiącu 43-letni Paweł Szymonik przyjechał do Niemiec za pracą. Na początku wszystko szło dobrze – nic nie wskazywało na kłopoty. Jednak po pewnym czasie rodzina straciła kontakt z 43-latkiem. Krewni zaginionego proszą o przekazywanie wszelkich informacji, które pomogą w odnalezieniu Pawła.

REKLAMA

„Będziemy bardzo wdzięczni za każdą informację lub pomoc, choćby najmniejszą” – napisała na Facebooku siostra zaginionego mężczyzny.

Do zaginięcia 43-letniego Pawła Szymonika doszło 20 grudnia 2022 roku na terenie Republiki Federalnej Niemiec. Od tamtego czasu rodzina mężczyzny nie potrafi nawiązać z nim żadnego kontaktu – podaje „Fakt”. On sam także nie skontaktował się od tamtej pory z krewnymi.

W Niemczech zaginął 43-letni Paweł Szymonik. Rodzina prosi o pomoc w poszukiwaniach

Po raz ostatni widziano go w pensjonacie „Pension Monika” w miejscowości Wiesbaden w środkowych Niemczech. Jak relacjonowali pracownicy lokalu – 43-latek miał 20 grudnia wyjść z budynku z laptopem, pozostawiając w pokoju wszystkie swoje rzeczy. Od tamtej pory nie było po nim śladu.

Rodzina znajomego podała do wiadomości publicznej krótki opis zaginionego 43-latka. Paweł Szymonik ma 175 cm wzrostu; ciemne, krótkie włosy; jest szczupłej budowy ciała. Krewni dodali, że słabo porozumiewa się po niemiecku.

REKLAMA

Jeśli ktoś posiada informacje na temat zaginionego mężczyzny, powinien skontaktować się z najbliższym komisariatem policji lub zadzwonić bezpośrednio pod numer alarmowy 112. Informacje istotne dla poszukiwań 43-letniego Polaka można przekazywać również poprzez stronę na Facebooku o nazwie „Zaginieni /vermisst” lub na adres e-mail fanpage’a: [email protected].

Podziel się: