REKLAMA

niemiecki polityk
fot. screen Youtube

Johannes Normann z niemieckiej AfD napisał w mediach społecznościowych, że „nie potrzebujemy kolejnej wojny światowej sprowokowanej przez Polskę”.

REKLAMA

„Naprawdę nie potrzebujemy kolejnej #wojny światowej sprowokowanej przez Polskę” – czytamy we wpisie Johannes Normann na Twitterze. W skandaliczny sposób odniósł się również do ojca ambasadora USA w Polsce Marka Brzezinskiego, nazywając go „podżegaczem wojennym”.

REKLAMA

„Nawiasem mówiąc, obecny „ambasador USA” (Mark) jest synem zmarłego podżegacza wojennego Zbigniewa Brzezińskiego” – napisał.

Wpis polityka został szybko usunięty, lecz internauci zdążyli go zapisać. Użytkownik Twittera postanowił spytać Normanna o skasowanie postu.

REKLAMA

„Dlaczego usunąłeś tweeta?” – zapytał internauta, dołączając screen wpisu dotyczącego sprowokowania przez Polskę wojny światowej.

„Tweet nie istniał w tej formie, gdzie jest jego dolna część? Manipulowanie tweetami jest bardzo niepoważne. Niekończąca się dyskusja o pol. (polskim – red.) rządzie od dawna, dawna jest bezcelowa. Chodzi o to, by zapobiec całkowitej eskalacji obecnej wojny i zakończyć wojnę” – odpisał Normann.

REKLAMA

https://twitter.com/NervNichTwitte/status/1504246721517346824


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę


REKLAMA