Niepełnosprawny
Fot. lukaswala TikTok

Pewien niepełnosprawny podzielił się na TikToku kolejnym bulwersującym nagraniem. Widać na nim jego konfrontację z innym mężczyzną, który zaparkował swój samochód na miejscu dla niepełnosprawnych. Do tego wykazał się agresywnością.

Łukasz Wala jest niepełnosprawnym użytkownikiem TikToka, który pokazuje w aplikacji z czym muszą się mierzyć ludzie tacy jak on. Nierzadko przedstawiał tabliczki z informacjami o ewentualnej pomocy, które okazywały się pustymi hasłami.

Tym razem mężczyzna zauważył samochód zaparkowany na miejscu dla niepełnosprawnych, który nie miał odpowiedniego oznaczenia. Jego właścicielem był młody kierowca, który wyjaśnił, że auto zostawił tam „tylko na chwilę”.

Kierowca nic sobie nie robił z pretensji niepełnosprawnego. Podczas wsiadania do auta usłyszał wulgarne pytanie. W odpowiedzi gwałtownie zwrócił się w kierunku auta autora i zagroził, że go uderzy.

Wideo zbulwersowało internautów. Komentujący pochwalili Łukasza, jednak zwrócili też uwagę, że był nerwowy w stosunku do kierowcy. W odpowiedzi Wala skomentował stwierdził, że po wielu tego typu sytuacjach jest już wyczulony. Dodatkowo stanowczo zaprzeczył, jakoby film mógł być ustawiony.

@lukaswala

Co tu się wydarzyło to nie mam słów.. XD masakra #dc #dlaciebie #viral

♬ Music For a Sushi Restaurant – Harry Styles


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę