Nieporadne wyprzedzanie kobiety. Prawie przewróciła traktor [WIDEO]

Wypadek
Fot. YouTube | STOP CHAM

Do bardzo groźnie wyglądającego zdarzenia doszło na drodze w Czarnej w województwie podkarpackim. Kierująca seatem nieuważnie wykonała manewr wyprzedzania, w wyniku czego niemal doprowadziła do przewrócenia się traktora z przyczepą.

REKLAMA

Nagranie, które zarejestrował inny z kierowców zostało opublikowane na kanale STOP CHAM na YouTube. Do zdarzenia doszło 6 grudnia na skrzyżowaniu w Czarnej. Materiał pokazuje, że zawsze warto wykazać się czujnością na drodze.

W pewnym momencie kierująca seatem podjęła decyzję o wyprzedzaniu ciągnika z przyczepą w miejscu, które nie było do tego przeznaczone. Trudno było uwierzyć w to, w jaki sposób kobieta postanowiła wykonać ten manewr.

Po wyprzedzeniu ciągnika na podwójnej linii ciągłej kierująca postanowiła nagle wrócić na prawy pas ruchu, a następnie gwałtownie przyhamować. Takim zachowaniem sprawiła, że kierowca traktora również musiał nagle zwolnić.

REKLAMA

W wyniku tego pojazd wpadł w poślizg i mało brakowało, a przewróciłby się w przydrożnym rowie. Ponadto sprzęt prawie uderzył w pieszo. Ostatecznie na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podziel się: