Piotr Kraśko
Creative Commons Attribution 4.0 International license. Attribution: Ralf Lotys (Sicherlich)

Widzowie TVN-u z pewnością byli zaskoczeni słowami, które padły z ust prezentera w czasie głównego, środowego wydania „Faktów”. Na zakończenie, Piotr Kraśko zaskoczył! Postanowił… podziękować Jarosławowi Kaczyńskiemu.

Festiwal podziękowań dla Jarosława Kaczyńskiego – tych bardziej lub mniej „na poważnie” – trwa od wystąpienia premiera Mateusza Morawieckiego na nadzwyczajnym posiedzeniu Sejmu, w którym kilkakrotnie chwalił prezesa PiS. W środowym wydaniu „Faktów” omówienie wystąpienia premiera znalazło się w ostatnim reportażu. Na sam koniec Kraśko także postanowił podziękować Kaczyńskiemu.

„Tak pomyślałem, że długi ciąg wydarzeń z minimalnym udziałem pana prezesa doprowadził, że siedzę przy tym stole, co zawsze tak samo mnie cieszy i pana prezesa na pewno też cieszy, więc i ja miałbym za co dziękować prezesowi” – powiedział Piotr Kraśko na zakończenie „Faktów”.

Warto przypomnieć, że Piotr Kraśko był związany z Telewizją Polską przez 25 lat. Pełnił tam rolę, m.in. szefa głównego programu informacyjnego „Wiadomości”. Po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość, Kraśko przeniósł się do telewizji TVN i od tamtego momentu prezentuje najświeższe wiadomości (a właściwie fakty) widzom tej telewizji.


Obserwuj nas w Wiadomościach Google i bądź na bieżąco!