Nowa prezenterka w TVP Info. Uwagę widzów zwraca jej wygląd

Karolina Opolska
Fot. Karolina Opolska Twitter

Na antenie TVP Info zaczynają się pojawiać nowi dziennikarze. Wśród prezenterek i prezenterów odmienionej stacji można było zobaczyć chociażby Karolinę Opolską, która dość mocno wyróżnia się spośród innych pracownic na tym stanowisku.

REKLAMA

Pojawianie się nowych pracowników na antenie TVP jest wynikiem rewolucji, jaka dokonała się w mediach publicznych 20 grudnia. Kanał TVP Info wrócił do nadawania 29 grudnia z nowym studiem, póki co skromniejszą ramówką i brakiem okrytych złą sławą pasków.

Wśród nowości znajdują się także nowi prezenterzy i reporterzy, którzy odpowiadają za przygotowywanie materiałów. Tak naprawdę każdego dnia telewidzowie mogą zobczyć nowe twarzy. W wydaniu z 4 stycznia poranne rozmowy z gośćmi prowadziła Karolina Opolska.

REKLAMA

Jak informuje portal Wirtualne Media, pracowała ona w Onecie, po czym została zastępczynią kierownika Katedry Dziennikarstwa i Nowych Mediów na Collegium Civitas. Prowadziła też wideocast w natemat.pl „Przestępstwo (nie)doskonałe”, a u braci Sekielskich była współgospodynią „Studia wyborczego”.

Przez kilka lat Opolska pracowała jako wydawca w TOK FM, a także była dziennikarką w „Forbes Women Polska”. Internauci zwrócili oczywiście uwagę na tatuaże dziennikarki. Opolska nie zakrywa dużych, kwiatowych wzorów, które pokrywają jej ciało.

REKLAMA