W Nowoczesnej nie ma spokoju. Po tym, jak 23 listopada jej nową przewodniczącą została Katarzyna Lubnauer, w partii trwa wewnętrzna walka. Tuż po ogłoszeniu wyników wyborów Lubnauer ironicznie zaproponowała założycielowi i pierwszemu szefowi Nowoczesnej Ryszardowi Petru wejście do stworzonej specjalnie dla niego Rady Mędrców.

Petru po wyborach został ostatecznie członkiem zarządu Nowoczesnej. Nie pozostał dłużny Lubnauer i kilka dni temu z przekąsem oznajmił w Radiu Zet, że „liderem się jest, a przewodniczącym się bywa”.

Podjazdowej wojny nie przerwały nawet święta. Dowodem życzenia, jakie liderzy Nowoczesnej złożyli na Twitterze. „Boże Narodzenie to czas nadziei i nowego początku. Nowoczesna życzy wszystkim szczęśliwych świąt oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku! W tym także wiele uśmiechu, radości i humoru, które czynią nasze życie szczęśliwszym.”, czytamy na oficjalnym profilu partii na TT.

Życzeniom towarzyszy krótki filmik wideo z utrzymanymi w tonie humorystycznym wypowiedziami wszystkich najważniejszych liderów partii. Jest Katarzyna Lubnauer, jest Kamila Gasiuk-Pihowicz, jest Barbara Dolniak. Nie zabrakło również Adama Szłapki, Pawła Rabieja, Witolda Zembaczyńskiego czy Piotra Misiły…

Są wszyscy najważniejsi. Poza Ryszardem Petru, który życzenia bożonarodzeniowe złożył oddzielnie, życząc Twitterowiczom i trollom internetowym spokojnych, radosnych i pełnych ciepła świąt.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę