Rosyjska kobieta
Twitter | NEXTA

W mediach społecznościowych szerokim echem odbił się pomysł, na jaki wpadł jeden z rosyjskich lekarzy medycyny estetycznej. W ramach poparcia inwazji na Ukrainie w jego klinice wprowadzono implanty piersi z flagą Rosji i wojskowym kamuflażem.

Przekazywanie sfałszowanych przekazów i mylenie Rosjan stało się już czymś normalnym. Tamtejsza propaganda od początku wojny ma na celu przedstawienie działań zbrojnych jako specjalnej operacji wojskowej, a sama Rosja jest stawiana w roli bohatera.

Jeszcze wyższy poziom „rosyjskiego patriotyzmu” osiągnął Jewgienij Dobreykin. Chirurg plastyczny przedstawił nową generację implantów piersi o nazwie „Rosgrud”. Ich powłoki mają być wyrazem patriotyzmu i wsparcia Rosji. Klientki będą mogły wybrać model w kolorach wojskowego kamuflażu i flagi Rosji.

– Oczywiście to wciąż ten sam implant wypełniony silikonem, ale spójrz tylko na powłokę tych ekskluzywnych modeli. Prawdziwi patrioci będą mogli wybrać model, który będzie bliższy ich sercom, dosłownie i w przenośni. Stylowe rozwiązanie dla tych, którzy kochają ojczyznę i chcą mieć coś więcej niż tylko naklejkę na samochód czy tatuaż na ramieniu. – powiedział chirurg.

– Chcę być najpiękniejsza i najmodniejsza, aby mieć coś naprawdę ekskluzywnego, a implanty „Rosgrud” są tym, czego potrzebuję. Nie zawsze mogę nosić przy sobie flagę, czasami nawet nie mam gdzie włożyć paszportu, „Rosgrud” sprawi, że poczuję się jak patriota, nawet jeśli nie mam na sobie ubrania – powiedziała rzekoma pacjentka w klipie.

Podziel się:

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę