Obraził się na pracodawcę. Koparką staranował w odwecie hotel!

Brytyjczyk usłyszał zarzuty po tym, jak z wściekłości na swojego pracodawcę, zdemolował budynek hotelu. Teraz czeka go odsiadka w więzieniu.

   

Sprawcą zamieszania jest 36-letni John Manley, ojciec dwójki dzieci, mieszkający w miejscowości Netherton w Anglii. Mężczyzna wpadł we wściekłość, kiedy pracodawca ociągał się z wypłaceniem mu 600 funtów (ok. 3 tys. złotych) za pracę przy budowie hotelu. Wsiadł więc za kierownicę koparki i rozpędzonym pojazdem wjechał przez drzwi wejściowe hotelu, który budował. Jak podaje portal o2.pl nie było wątpliwości, co do winy, bowiem wszystko zostało zarejestrowane przez świadków zdarzenia.

Zobacz także:  Dramatyczna sytuacja w Wielkiej Brytanii. Najwięcej zgonów od początku pandemii

Eksperci szacują straty na 443 tys. funtów brytyjskich (ponad 2 mln złotych). W tej sprawie zapadł już surowy wyrok. Orzekający sędzia David Aubrey wziął co prawda pod uwagę ciężki stan psychiczny i sytuację finansową mężczyzny, jednak zdecydował się na surowy wyrok. Być może z uwagi na fakt, iż Manley był już wcześniej karany. Mężczyzna dostał 5 lat i 4 miesiące pozbawienia wolności.

   
     

Nie przegap najciekawszych artykułów!

OBSERWUJ ShareInfo.pl na Google News