„Oddaj głos królewno”. Spot Konfederacji hitem kampanii! (WIDEO)

Janusz Korwin-Mikke opublikował w mediach społecznościowych klip wyborczy Konfederacji. Podkład muzyczny spotu jest łudząco podobny do rytmu przeboju „Ona by tak chciała”.

 – Musimy wyzwolić energię Polaków! To jest nasze zadanie – mówi na początku nagrania Robert Winnicki. W spocie pojawiają się też inni liderzy partii: Janusz Korwin-Mikke, Wilold Tumanowicz, Krzysztof Bosak i Grzegorz Braun. Nie zabierają jednak głosu, ponieważ cały przekaz zawarty jest w słowach piosenki.

Czytaj także:  „Puste łby posłów”. Rolnicy przynieśli pod Sejm 356 główek kapusty

Z tekstu rytmicznego przeboju dowiadujemy się, że w zbliżających się wyborach parlamentarnych warto oddać głos na Konfederację. Tylko to się wyborcom będzie opłacać, między innymi z powodu zapowiadanego przez ugrupowanie radykalnego obniżenia podatków.

Konfederacja nie oszczędza w swoim spocie politycznej konkurencji. Obrywa się zarówno Prawu i Sprawiedliwości, które nie tylko rozdaje pieniądze, ale także je zabiera, jak i Platformie Obywatelskiej jako „złodziejom”. Skrytykowana jest też Lewica, w szeregach której są marksiści geje, oraz Polskie Stronnictwo Ludowe, które jako partia obrotowa z każdym się ustawi.

Jak powiedział Aleksy de Tocqueville :"Demokracja kończy się wtedy, kiedy rząd zauważy, że może przekupić ludzi za ich…

Opublikowany przez Janusza Korwin-Mikke Piątek, 4 października 2019

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.