Kontrowersyjne bilboardy, które rozpoczęły kampanię wyborczą PO, doczekały się odpowiedzi ze strony PiSu. Akcja uderzająca w Jarosława Kaczyńskiego i partię rządzącą chyba nie przyniosła takich rezultatów, jak oczekiwano, ponieważ w najnowszych sondażach PiS zyskuje prawie 45% poparcia.

„PiS wziął miliony i chce być bezkarny”, „PiS wziął miliony, a ludzi nie stać na leki”, „PiS wziął miliony, a tanich mieszkań nie ma”, „PiS wziął miliony, a prąd drogi jak nigdy” – to tylko niektóre z haseł, które widnieją na bilbordach stworzonych przez PO w całej Polsce. Na wszystkich widać rozzłoszczoną twarz Jarosława Kaczyńskiego.

Bilboard stworzony przez PiS ujrzy światło dzienne najprawdopodobniej dziś, ale Tomasz Poręba na swoim twitterze opublikował, jak będzie wyglądał.

Hasło brzmi „PiS odebrał złodziejom miliony i dał je dzieciom!” Na swoim koncie Tomasz Poręba – szef sztabu wyborczego napisał: – Nasza odpowiedź na akcję bilboardową PO. Szczegóły jutro na mojej konferencji o godz. 10:00 na Nowogrodzkiej:).


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę