Księgarnia internetowa  fundacji „Nasza Przyszłość”, w której ojciec Tadeusz Rydzyk jest przewodniczącym rady, rozpoczęła sprzedaż dewocjonaliów na czas zarazy COVID-19. Ich posiadacze będą w ten sposób skutecznie ochronieni przed zakażeniem się koronawirusem.

Cudowne obrazki z wizerunkiem „krzyża ochronnego z modlitwą na czas epidemii” kosztują – w zależności od formatu – od złotówki za mały obrazek do 14 złotych za obrazek, który można powiesić na ścianie. „Obrazek z krzyżem będzie chronił twój dom, tak jak chronił przed wiekami domy narażonych na epidemię straszliwych chorób chrześcijan”, zachęca fundacja na stronie internetowej księgarni.

Jeśli ktoś chce się zabezpieczyć przed koronawirusem jeszcze bardziej, może zaopatrzyć się za 22 zł w drewniany krzyż św. Zachariasza, zwany też krzyżem morowym. „Wobec szerzącej się dziś epidemii warto jest przypomnieć sobie ten zapomniany kult”, przekonuje sklepik fundacji ojca Rydzyka.

Wśród innych cudownych środków na pandemię dostępnych u dyrektora Telewizji Trwam i Radia Maryja można jeszcze znaleźć – reklamowany obecnie jako „produkt dnia” – kieszonkowy modlitewnik zawierający litanie do św. Rocha i św. Rozalii, którzy są „patronami od morowej zarazy”. Jego cena to 9,90 zł.

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę