Oklej tym lustro
fot. iStock

Oklej tym lustro, a nie będziesz musiał go czyścić. To idealny trik na utrzymanie czystości. Sprawdź na czym polega i przekonaj się, że działa niesamowicie.

Lustro w każdym domu dodaje elegancji i przestrzeni, zwłaszcza w mniejszych pomieszczeniach. W związku z tym, że codziennie bierzemy kąpiel lub prysznic, to łatwo się ono brudzi. Pojawiają się zacieki i smugi. Okazuje się, że można zastosować niezwykłe rozwiązanie. Jak działa ten nietypowy trik i dlaczego warto go spróbować? Przeczytasz o tym poniżej.

Oklej tym lustro. Produkt z kuchni sprawi, że będzie jak nowe po każdej kąpieli

Trik polega na oklejeniu lustra folią spożywczą. Należy ją dobrze docisnąć i zakleić np. taśmą jej krawędzie. Przedtem dokładnie umyj lustro i wysusz je. Dzięki temu lusterko nie będzie zaparowane, ani w smugach. W dodatku jest to rozwiązanie korzystne czasowo ponieważ wystarczy co jakiś czas zmieniać folię, a lustro pozostaje czyste.

 Folia spożywcza jest łatwo dostępna, ekonomiczna i dlatego to prostsze rozwiązanie. Jest tańsza niż środki czyszczące i dzięki niej zaoszczędzimy na ich częstym zużywaniu. Wypróbuj, a potem podziel się tym trikiem z bliskimi.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę