Samantha Marsh to 33-letnia pielęgniarka szkolna pracująca w jednej z amerykańskich szkół w stanie Maryland. Najwidoczniej oficjalne kontakty z uczniami jej nie wystarczały, bo za pośrednictwem mediów społecznościowych postanowiła się umówić z czeterma chłopcami na orgię. Pomiędzy nią i 17-latkami miało dojść do zbliżeń seksualnych pomiędzy marcem 2018 roku, a styczniem 2019 roku. Kobieta kilka razy zadowalała ich oralnie.

Pielęgniarka została aresztowana we wtorek pod zarzutem niedozwolonych kontaktów z uczniami szkoły Crisfield High School & Academy. Z tyłu jej furgonetki miało dochodzić do uprawiania seksu oralnego. Jak podała stacja WBOC, do czynów zabronionych dochodziło poza kampusem od marca 2018 do stycznia 2019 roku. Z kolei śledczy poinformowali, że dowodem na zaistnienie przestępstwa są zarchwizowane w Snapchacie propozycje pielęgniarki wobec uczniów. Właśnie w tym serwisie społecznościowym zapraszała chłopców do swojego mieszkania. Wtedy akurat męża nie było w domu.

Kolejną bulwersującą opinię publiczną informacją jest fakt, że 33-latka ma też kilkoro dzieci.

Służby rozmawiały już z uczniami. Kobieta potwierdziła uprawianie seksu oralnego z trzema chłopcami. Pielęgniarka w sumie postawionych ma 10 zarzutów z tytułu popełnienia przestępstwa seksualnego czwartego stopnia. 33-latka aktualnie przebywa w areszcie hrabstwa Somerset. Na wyjście za kaucją nie zezwolono.


Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę