Korwin-Mikke uderza w głosujących na PiS rolników! „Osobiście przyjadę napluć im w gęby”

Jeden z liderów Konfederacji Janusz Korwin-Mikke zamieścił na swoim profilu na Facebooku wpis na temat rolników, którzy w niedzielę licznie poparli PiS. Polityk przypomniał, że niedawno ta sama grupa protestowała przed Ministerstwem Rolnictwa.

Z danych Ipsos wynika, że na PiS zagłosowało ponad 70 proc. rolników. Korwin-Mikke zacytował wpis użytkownika o pseudonimie „Marek Marek”, który nie przebiera w słowach, krytykując gospodarzy głosujących na partię Jarosława Kaczyńskiego.

„Właśnie żona wróciła z Komisji Wyborczej. Okolica to typowa wiocha. Same bieda-rolnictwo. Oddano 190 głosów z czego 127 na PiS. Gratuluję wygranej sąsiadom rolnikom. A jak jeszcze raz zobaczę ryje protestujących rolników pod Ministerstwem Rolnictwa, to osobiście przyjadę napluć im w gęby”, czytamy w przytoczonym przez Korwin-Mikkego poście internauty „Marek Marek”.

Czytaj także:  Saryusz-Wolski: Wybór pomiędzy Dudą i Trzaskowskim to wybór pomiędzy dziedzictwem AK i SB

„Życzę wam kochani rolnicy podwyżek cen paliw, nawozów, sprzętu, ubezpieczeń, ton gnijących jabłek, wieprzowiny po 3 zł w skupie i 16,99 w sklepie, wysokich kar za krzywo przypięty kolczyk na krowim uchu, grzywien za wyciętą samosiejkę, komorników zajmujących wam traktory, a na deser konfiskaty ojcowizny, bo czymś trzeba będzie wiadome uroszczenia spłacić. Będziecie mieli tak, jak lubicie”, cytuje dalej Korwin-Mikke.

Na wpis polityka zareagował lider AGROunii Michał Kołodziejczak. Działacz oskarżył Korwin-Mikkego o mizoginizm i wrogie nastawienie wobec rolników, którzy mieli być „partnerami” Konfederacji.

„Janusz Korwin-Mikke w formie. Leci po rolnikach jak po kobietach. Dobrze wiedzieć, że nie jesteśmy dla Konfederacji partnerem. »Nie pykło« w wyborach? A co JKM zrobił by jakikolwiek rolnik oddał na niego głos? Jeszcze kilka takich mądrości lidera, a już latem was nie będzie…”, ocenił Kołodziejczak.

Czytaj także:  Morawiecki ostrzega: Czeka nas TRZASKOGEDON!

Chat LIVE jak zwykle o 21.30 P.Marek Marek cytuje: "Właśnie Żona wróciła z Komisji Wyborczej. Okolica to typowa wiocha….

Opublikowany przez Janusza Korwin-Mikke Poniedziałek, 27 maja 2019

Komentarze