To nie jest dobra informacja dla fanów Margaret. Piosenkarka postanowiła zawiesić karierę. Nie będzie się też udzielać w mediach społecznościowych. Co gorsza, nie wiadomo, kiedy znów się pojawi na scenie.

Artystka o tym, że zamierza odpocząć, poinformowała właśnie na swoim Instagramie. Zważywszy na to, że piosenkarka w ostatnim czasie była bardzo aktywna, wiadomość o przerwaniu kariery musi być sporym zaskoczeniem dla jej fanów.

Margaret niedawno wydała swoją najnowszą płytę i pojawiła się w roli jurorki w programie „The Voice of Poland”. Nic więc nie wskazywało, że ma zamiar wycofać się z życia zawodowego.

„Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie – kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych”, pisze piosenkarka na Instagramie, wyjaśniając swoją decyzję, i dodaje: „W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na jakiś czas, także tu w internecie”.

https://www.instagram.com/p/B5pccT9nhdh/

Obserwuj nas w Google News i bądź na bieżąco!

→ Wejdź i naciśnij gwiazdkę

Autor tekstu: Zuzanna Stańczyk

Redaktorka strony ShareInfo.pl | Kategorie tekstów: Polityka, Wiadomości, Zdrowie, Świat