„Panu Grzesiowi nie można w nic uwierzyć”. PiS atakuje liderów opozycji! (WIDEO)

Prawo i Sprawiedliwość opublikowało nowy spot, w którym młody mężczyzna wylicza wady poszczególnych partii opozycyjnych. Wszystkie mają być złe z wyjątkiem jednej. – PiS nie jest rycerzem na białym koniu, ale dobrze naoliwioną machiną – zachwala ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego.

Aktor występujący w trwającym dwie minuty filmiku prezentuje liderów opozycji. – Jest pan Grześ i jego ekipa bez realnych i policzonych propozycji. Co oni zrobili dla Polski, dla was? – pyta, po czym wymienia podwyższenie podatków, wieku emerytalnego oraz niezdecydowanie PO w kwestii przyjmowania uchodźców.

Czytaj także:  Zostawił psa w lesie! Bernardyn wciąż czeka na właściciela

W spocie widzimy następnie kilka zmontowanych fragmentów różnych wypowiedzi szefa Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny. – Najgorsze jest to, że panu Grzesiowi nie można w nic uwierzyć. PO ciągle zmienia zdanie – słyszymy komentarz narratora.

Czytaj także:  Prezydent Duda: Panujemy nad pandemią koronawirusa

W kolejnych ujęciach pokazany jest prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz. Jego partia określona zostaje jako „obrotowa”, czyli niewiarygodna i taka, która zrobi wszystko, byle pozostać przy władzy. W spocie Prawa i Sprawiedliwości obrywa się też SLD, któremu wypomniane zostają korzenie sięgające PRL-u.

Na końcu klipu pojawiają się zdjęcia z konwencji PiS-u. Partia rządząca zostaje nazwana „dobrze naoliwioną maszyną”. Narrator, jako sukcesy obecnej władzy, wymienia obniżenie podatków, wprowadzenie programów socjalnych i utworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej. Zapowiada też propagowanie spotu w mediach społecznościowych.

Czytaj także:  Kamiński o wniosku Platformy o odwołanie Ziobry: To skonsoliduje PiS. Ludzie mnie pytają, czy postradaliśmy zmysły

Komentarze

Nie przegap najciekawszych wiadomości! Obserwuj nas w Google News.